А. Садовий: «З 19 полігонів тільки 3 полігони погодилися приймати невеликий об’єм відходів з міста Львова»

  • 13.05.2017, 13:04
  • Ганна П’єх
Як повідомили в управлінні житлового господарства ЛМР, станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 390 контейнерних майданчиків житлового фонду.

У Залізничному районі не вивезено сміття з 25 майданчиків, у Сихівському – з 135, у Франківському – з 89, у Шевченківському – з 82, у Личаківському – з 59.

Також не вивезено сміття із 19 контейнерних майданчиків закладів освіти.

Повністю очищені від сміття контейнерні майданчики Галицького району та сміттєві майданчики закладів охорони здоров’я.

«Ситуація є надзвичайно складною, до половини майданчиків в місті є переповненими. Угода, яка була підписана як меморандум, – не виконується. З 19 полігонів тільки 3 полігони погодилися приймати невеликий об’єм відходів з міста Львова.

Ситуація критична, і ми в понеділок будемо скликати комісію з надзвичайних ситуацій і будемо весь цей комплекс питань обговорювати. Нам треба готуватися жити в умовах дуже складного періоду, тому що температура плюсова, допомоги ми не маємо. Керівництво держави звітує, що все дуже добре, а ситуація критична. Ми повинні інформувати людей, говорити правду, і пропонувати нестандартні варіанти вирішення проблеми. Всі ті листи, які ми скерували і за моїм підписом, і за підписом депутатів міської ради – не дали результату, бо у всіх містах України ми отримали відмови. Цей тиск, який був, і надалі залишається», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.