«Однозначно, що це є політичний тиск і банальна блокада міста Львова», - мер Львова про ситуацію щодо компанії AVE

  • 14.06.2017, 15:02
  • 1549
  • Христина Процак
Міський голова Львова Андрій Садовий під час брифінгу прокоментував запитання журналістів щодо арешту директора однієї з компаній, яка надає послуги з вивезення сміття. Мер зазначив, що це є політичний тиск і банальна блокада Львова.

«Я думаю, що в юридичній площині юридична компанія, яка їх обслуговує, має вирішувати це питання. Там є застава. Нехай суд розглядає цю справу по суті і приймає рішення. Міська рада не має втручатись у цей процес. У нас по усіх підприємствах у міській раді обшуки, вилучення документів. Це є такий час сьогодні у нашій країні. Це є чеський інвестор. Думаю, що чехи будуть думати перед тим, коли щось інвестувати в Україну, коли є таке ставлення. Бо вони оголосили форс-мажор, вони не мають куди вивозити відходи. Я не буду втручатись у цей процес. Я просто сигналізую, що у нас критична ситуація в місті.

На сьогоднішній день у нас ситуація: коли людина краде майно громади міста Львова, і це є виявлено, заставу сплачує і виходить на волю. Це мене бентежить. Коли привозять другого фігуранта у наручниках. Думаю, там на мільйон-десятки мільйонів, а апеляційний суд його під 480 тис грн випускає. Як це назвати? Це вибірковий підхід. Але я не маю права коментувати це у повному об’ємі.

Буде кінцеве рішення суду по тій чи іншій справі, тоді можна буде це питання дебатувати. Для мене головне, щоб фірма працювала і вивозила відходи. Якщо вона не має куди возити – це проблема. В Україні 5,5 тис полігонів. Завжди можна відкрити полігон, щоб прийняти відходи. Але має бути політичне бажання. Однозначно, що це є політичний тиск і банальна блокада міста Львова», - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

відео: Андрій Андрух