Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» в цьому році обстежили понад 200 дитячих і спортивних майданчиків

Цього року відділ екологічного нагляду, що проводить обстеження парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, рекреаційних зон щодо утримання зелених насаджень, засмічення територій тощо, обстежив території загального користування 6-ти районів міста та 210 дитячих і спортивних майданчиків, а також 36 закладів освіти (дитячих садків та шкіл).

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Протягом 2017 року обстежено 36  закладів освіти (дитячих садків та шкіл) Сихівського р-ну щодо стану утримання зелених насаджень (за аналогічний період минулого року  було обстежено 71 заклад Франківського та Залізничного районів). Основні порушення та недоліки, виявлені під час обстежень – аварійні, сухостійні, хворі та поражені омелою дерева, відсутність інвентаризації зелених насаджень. Також обстежено території загального користування 6-ти районів міста (вулиці Шевченка, Зелена, Богданівська, Левандівська, Дністерська, Антоновича, парк «На Валах», сквер Клепарівський  тощо) щодо зараження дерев омелою.

Щодо дотримання правил благоустрою та стану зелених насаджень, обстежено 210 дитячих та спортивних майданчиків Шевченківського, Личаківського та Залізничного районів (за аналогічний період минулого року  таких майданчиків було обстежено 128 на території Галицького та Франківського районів). Основні порушення та недоліки, виявлені під час обстежень – відсутність урн для збору ТПВ, поломка ігрових споруд або лавок,  незадовільний стан лакофарбового покриття ігрових споруд, наявність  аварійних дерев», - повідомив в.о. директора КП  «Адміністративно-технічне управління» Леонід Назаренко.

Він додав, що про результати обстежень поінформовано відповідні установи – районні адміністрації та управління ЛМР.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.