На сесії підтримали передання «Львівспецкомунтрансу» ЛОДА на умовах, які визначаються окремим договором

Сьогодні під час пленарного засідання депутати внесли зміни до двох ухвал міської ради від 29.06.2017 № 2163 та від 20.07.2017 № 2314, що стосуються процесу врегулювання передання повноважень поводження з відходами від Львівської міської ради до Львівської обласної державної адміністрації на період до 2019 року.

«Це питання є доволі складним і стосується завершення врегулювання делегування повноважень поводження з твердими побутовими відходами від Львівської міської ради до Львівської обласної державної адміністрації на період до 2019 року. Є пропозиція внести зміни в попередню ухвалу, і повернутися до первинного прийнятого рішення – передати в управління обласній державній адміністрації підприємство «Спецкомунтранс» в цілому. Тобто станом на сьогодні було делеговано право на отримання кредиту від Європейського інвестиційного банку Львівській міській раді. Є відпрацьований нами додатково проект угоди, власне, є запропонований юридичним департаментом чіткіше врегулювати обмеження стосовно неможливості розпорядження комунальним майном без Львівської міської ради», - зазначила під час розгляду ухвали директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Так, Львівська міська рада ухвалила:

1. Внести зміни до ухвали міської ради від 29.06.2017 № 2163 «Про організацію вивезення твердих побутових відходів у м. Львові на період до 30.06.2019»:

1.1. Викласти пункт 5 у новій редакції:

«5. Погодити передачу Львівського комунального підприємства «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» у порядку організації тимчасового управління Львівській обласній державній адміністрації на період до 30.06.2019, умови якого визначаються окремим договором між Львівською міською радою та Львівською обласною державною адміністрацією у частині вивезення твердих побутових відходів з адміністративної території м. Львова».

1.2. Доповнити пунктом 5-1 у такій редакції:

«5-1. Проект договору про тимчасове управління Львівським комунальним підприємством «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» попередньо погодити на засіданні виконавчого комітету».

2. Вважати такими, що втратили чинність:

2.1. Пункти 3, 4, 5, 6, 7, 8 та підпункт 9.2 ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2314 «Про надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій (від ділянки ЛМКП «Львівводоканал» до ділянки ЛМКП «Львівтеплоенерго») та виділ з ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» нового комунального підприємства».

2.2. Додаток до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2314 «Про надання ЛМКП «Львівтеплоенерго» дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Пластовій (від ділянки ЛМКП «Львівводоканал» до ділянки ЛМКП «Львівтеплоенерго») та виділ з ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» нового комунального підприємства».