На вул. Личаківській триває капітальний ремонт дороги: повністю завершити ремонт дорожнього покриття планують весною 2018 року

  • 26.09.2017, 15:19
  • 1543
  • Ганна П’єх
На вул. Личаківській триває капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі, і найголовніше – це ремонт усіх комунікацій, зокрема колектора, який минулого року кілька разів провалювався. Ремонтні роботи розпочалися з 25 березня. Тендер на виконання робіт виграла компанія ТзОВ «Онур». Орієнтовна вартість робіт – 6 млн. євро.

Станом на 25 вересня 2017 р. на ділянці дороги від перехрестя вулиць Личаківська-Мечникова до вулиці Б. Котика вже прокладено 330 метрів колектора, залишилося прокласти ще приблизно 40 метрів. Проведено 600 м водопроводу, по 300 м з обох сторін дороги з підключенням до житлових будинків. Замощено 300 м2 тротуару і 300 м колії. Для відкриття руху автомобілів на цій ділянці дороги ще необхідно завершити роботи з облаштування колектора, дорожнього полотна і замощення тротуарів. Також на вул. Б. Котика буде проведено переключення існуючих колекторів у новозбудований.

Після цього розпочнуться роботи на наступній ділянці дороги: від вул. Б. Котика до вул. Пасічної.

«Гальмує процес відсутність досконалих проектних рішень. Це перше. Друге, це те, що ми зіштовхнулися з обвалами старих колекторів. Через що змушені були зупиняти ремонтні роботи, щоб провести аварійно-відновлювальні роботи.

Надзвичайно складні труднощі з точки зору проектування. В ході виконання робіт побачили, що проект не відповідає ні сучасним вимогам, ні технологіям. Тому ми змушені паралельно змінювати і доробляти проект. У старому проекті було передбачено дерев’яні шпали, старі технології в роботі. Зараз ми залучаємо нові технології, які дозволяють забезпечити якісне виконання ремонту. Нові технології будемо застосовувати зокрема для будівництва колії. Адже для нас важливою є безпека і нормальна експлуатація трамваїв.

Повністю роботи плануємо завершити роботи весною 2018 року. Транспорт плануємо запустити до кінця 2017 року, а трамваї – весною», - розповів Олег Береза, директор ЛКП «Львіватодор».

Нагадаємо, 25 березня розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур».

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап - це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап - роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б.Котика. І третій етап - від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.

У серпні були повністю завершені роботи на перехресті вул. Личаківської і Мечникова. Тут замінено 30 м колектора, діаметром 1200 мм, який знаходився на глибині 7,5 м. Замощені тротуари, викладена бруківка і поставлено 8 опор контактної мережі. З 18 вересня здійснюється повноцінний рух трамваю № 7.

Зараз тривають завершальні роботи на перетині вул. Круп’ярської і Личаківської. І з 27 вересня автомобілі зможуть рухатися від перехрестя вул. Личаківська-Мечникова на вул. Круп’ярську.