Майже рік «Адміністративно-технічне управління» не може демонтувати самовільно розміщену рекламу алкоголю через затягування справи у суді

  • 27.09.2017, 18:33
  • Марія Демчина
Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», виявлені ще в листопаді минулого року самовільно розміщені рекламні конструкції ТзОВ «Лайт-Торг» (Вина Світу) на вул. Стрийська, 78, не можуть демонтувати. Сьогодні відбулося судове засідання, але через відсутність представника товариства, справу перенесли на 9 листопада. Це є свідоме затягування справи, яка слухається вже майже рік часу, переконані в КП «Адміністративно-технічне управління».

«Вказане порушення було виявлено 3 листопада 2016 року. 7 листопада була скерована вимога товариству про усунення порушення. Через невиконання вимоги,  10 листопада КП «Адміністративно-технічне управління» мало намір ліквідувати громіздкі рекламні конструкції, які належать ТзОВ «Лайт-Торг». Однак ухвалою Оріхівського районного суду Запорізької області від 08.11.2016 заборонено проводити комунальному підприємству демонтаж рекламних конструкцій, при цьому не повідомивши сторони про відкриття провадження у справі та винесення такої ухвали.

Примусовий демонтаж було заплановано на 11 листопада 2016 року, і приїхавши зранку, директор магазину викликав поліцію, в присутності якої нашим  працівникам було вручено ухвалу про забезпечення позову – заборону проведення демонтажу. КП «Адміністративно-технічне управління» подало клопотання про скасування забезпечення позову,  і 9 грудня суд  відмовив у задоволенні клопотання. Тоді КП «Адміністративно-технічне управління» подало апеляційну скаргу на ухвалу суду  про вжиття заходів забезпечення позову, і 22 березня 2017 року Дніпропетровським апеляційним адміністративним судом  відмовлено в задоволенні апеляційної скарги про скасування заходів забезпечення позову», - пояснили в КП «Адміністративно-технічне управління».

Також в підприємстві зазначили, що розробили належний проект реклами для ТзОВ «Лайт-Торг», проте товариство не погоджується на жодні пропозиції щодо співпраці.