Затверджено Програму забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків ТзОВ «Львівавтокомплектації»

На сесії Львівської міської ради затверджено ухвалу «Про затвердження Програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16», які є у власності ТзОВ «Львівавтокомплектації».

«Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про електроенергетику», з метою недопущення збурення населення, забезпечення належних умов проживання та безперебійного постачання електричної енергії мешканцям гуртожитків на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16 пропонується затвердити Програму забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16», - доповіла на сесії Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

За словами її словами гуртожитки, розташовані на вул. Кульпарківській, 139, вул. Науковій, 16 та вул. Володимира Великого, 16, перебувають у власності ТзОВ «Львівавтокомплектація». Ці гуртожитки не обладнані індивідуальними приладами обліку електричної енергії. Відтак споживачі змушені сплачувати балансоутримувачу гуртожитків за спожиту електроенергію за показами загальнобудинкових приладів обліку. Натомість з липня 2017 року підприємство не проводить оплату за спожиту електричну енергію. Окрім цього ТзОВ «Львівавтокомплектація» не здійснює оплату за надані комунальні послуги.

«Через наявність значної заборгованості ТзОВ «Львівавтокомплектація» за електричну енергію перед ПАТ «Львівобленерго», мешканцям неодноразово призупиняли постачання електричної енергії. На сьогодні виникла загроза відключення мешканців цих гуртожитків від мереж електропостачання.

З метою недопущення збурення населення, забезпечення належних умов проживання та безперебійного постачання електричної енергії мешканцям зазначених гуртожитків, пропонується розглянути даний проект ухвали», - доповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

«Є повна неповага до громади міста Львова, є знущання над великою кількістю громадян, які мешкають у цих будинках. Ми людям допомагаємо, чим можемо, але є вакуум право на території України. Злодіїв і бандитів не чіпають, а тих хто з ними бореться, тим створюють проблеми. Отакі реалії. Якщо не буде порушене кримінальне провадження, якщо не будуть арештовані люди, які вчинили біду, ми нічого не зробимо», - додав Андрій Садовий, міський голова Львова.