На сесії ЛМР підтримали зміни до ухвали про реструктуризацію заборгованості теплопостачальних підприємств Львова за природний газ

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.09.2017 № 2353 «Про погодження заходів щодо реструктуризації заборгованості ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго» за спожитий природний газ».

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, внаслідок невідповідності тарифів на теплову енергію економічно - обгрунтованим витратам у теплопостачальних підприємств в попередні роки утворювалась заборгованість за природній газ, на які постачальниками природного газу нараховувались неустойка, 3% річних та інфляційні втрати.

«Законом України від 03.11.2016р. № 1730 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії», передбачено врегулювання питання заборгованості теплопостачальних підприємств за спожиті енергоносії шляхом погашення, реструктуризації та списання заборгованостей перед постачальниками природного газу.

Для укладання типового договору про реструктуризацію заборгованості згідно ч. 4,6 статті Закону України є підписання договору про надання місцевої гарантії і договору про погашення заборгованості за виконання гарантійних зобов’язань», - повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Відповідно, згідно прийнятої ухвали передбачено надання заступнику міського голови з питань житлово – комунального господарства повноважень щодо погодження договорів реструктуризації та підписання договорів про надання місцевої гарантії, а директору фінансової політики повноважень щодо підписання вищевказаних договорів про погашення заборгованості за виконання гарантійних зобов’язань.