Управління економіки визначило п’ять найкращих комунальних підприємств Львова у липні

  • 18.08.2008, 03:00
  • 1512
  • Андрій Яремко
За результатами моніторингу львівських комунальних підприємств за липень визначено п’ять найкращих підприємств. Найефективніше минулого місяця працювали ЛКП «Княже місто» Галицького району, ЛКП «Львівський ліхтар» Франківського району, ЛКП «Рясне-403» Шевченківського району, ЛКП «503» та ЛКП «Віра» Личаківського району. Водночас, найгіршою у липні оцінили роботу ЛКП «Північне-411», ЛКП «Янів-405», ЛКП «Підзамче-404», ЛКП «Добробут-401» у Шевченківському районі та ЛКП «Сокільницьке» у Франківському районі.

На доручення міського голови було проведено нараду з представниками районних адміністрацій та ЛКП, на якій обговорили і визначили зміни до показників моніторингу. Як і минулого місяця в жодному ЛКП міста, що обслуговують житловий фонд, немає заборгованості перед бюджетом та пенсійним фондом. В липні мешканці 100 % розрахувались за «квартирну плату». У 53 ЛКП не виявлено фактів незадовільного прибирання під’їздів, їх стан оцінено у 54 бали.

Комунальники і надалі мають проблеми з освітленням під’їздів, а також не всі підприємства своєчасно сплачують кошти за тепло. У восьми ЛКП виявлено факти несвоєчасного вивозу твердих побутових відходів. Ситуація з перерахунком коштів за вивіз твердих побутових відходів залишається такою, якою була в минулому місяці. Найнижчі показники перерахунку коштів за вивіз твердих побутових відходів у 6-ти ЛКП Шевченківського району, а також 2 ЛКП Франківського району.