Галицькій РА передано 82 м2 мозаїки для ремонту дорожнього покриття на вул. І. Рутковича

Виконавчий комітет прийняв рішення про безоплатну передачу Галицькій РА 82 м2 мозаїки для ремонту дорожнього покриття на вул. І. Рутковича.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«ЛКП «Львівавтодор» безоплатно передасть Галицькій районній адміністрації 82 м2 мозаїки для ремонту дорожнього покриття на вул. І. Рутковича, отриманої з вул. В. Стуса під час будівництва трамвайної колії до житлового масиву «Сихів». Мозаїка зберігається на території ЛКП «Шляхово-ремонтне підприємство Галицького району»», - доповів Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР.

Нагадаємо, під час проведення ремонту доріг, бруківка, яка демонтується, обліковується і передається на зберігання у ШРП Галицького району. Для того, щоб бруківка або мозаїка була передана комусь для виконання мощення доріг, дворів приймається рішення виконавчого комітету про погодження передачі бруківки чи мозаїки певному підприємству.

Станом на грудень 2017 року в ШРП Галицького району було на зберіганні є 758 м2 більшої бруківки і 245 м3 бруківки меншого розміру та 1431 м2 мозаїки.