У 2017 році на території Сихівського району виконано поточний ремонт 37574 м2 асфальтобетонного покриття вулиць

Як повідомила голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк, загальна площа виконаного поточного ремонту асфальтобетонного покриття на вулицях району у 2017 році складає 37 574 м2.

«На виконання робіт з утримання та благоустрою об’єктів комунального господарства на 2017 рік із загального фонду міського бюджету виділено та освоєно коштів на суму 37 485 тис. грн.

Основним напрямком з утримання вулично-шляхової мережі є і залишається проведення ремонту доріг на території району.

Загальна площа виконаного поточного ремонту асфальтобетонного покриття на вулицях району складає 37 574 м2.

Протягом року проведено поточний ремонт доріг на всіх магістральних вулицях району. Серед вагомих робіт з поточного ремонту доріг можна виділити ремонт доріг внутріквартальних вулиць: вул. Дністерська, 17 - вул. Дунайська, 7, вул. Литвиненка, вул. Зелена, 130, вул. Стрийська, 47-55, вул. І. Франка - вул. Енергетична, вул. Зубрівська, вул. Рахівська (від пр. Ч.Калини до вул. Козловського), вул. Трильовського,1-8, вул. Антонича, 4.

За останніх декілька років збільшується виділення коштів з міського бюджету розвитку на капітальний ремонт тротуарів, дворів, доріг та створення нових громадських просторів. Ремонт яких позитивно сприймається мешканцями району та вимагає щорічне збільшення виділення коштів на виконання даних робіт. Районною адміністрацією при формуванні титульних списків першочергово надається перевага ремонту тротуарів біля житлових будинків.

У 2017 році на проведення капітального ремонту доріг та тротуарів виділено та освоєно коштів на суму 23 938 тис. грн. Загальна площа проведених робіт з капітального ремонту доріг та тротуарів становить 36,827 тис. м2.

У звітному році виконано капітальний ремонт доріг та тротуарів на за такими адресами: вул. Сихівська (непарна сторона) з влаштуванням велодоріжки, вул. Зубрівська, 36, 36А, просп. Червоної Калини, 73-75,93, вул. Трильовського, 20-24, вул. Кос-Анатольського, 14, вул. Стрийська, 57-59, вул. Коломийська, 12, вул. Угорська, вул. Скорини, 6а, вул. Гашека, 19, вул. Мишуги, вул. Морозна, 27, вул. Скрипника, 21, вул. І. Франка та інші.

Спільно з громадою церкви Івана Хрестителя облаштовано громадський простір на бульварі вул. Зубрівська - вул. Морозна та встановлено зовнішнє освітлення. У 2018 році передбачено завершити роботи з облагородження газонів, висадки зелених насаджень.

На території району встановлено 8 павільйонів, в тому числі 3 павільйони влаштовано за рахунок коштів підприємців. В поточному році заплановано встановити 5 павільйонів.

На виконання рішень міської комісії з безпеки дорожнього руху нові зупинки громадського транспорту влаштовані на вул. Чукаріна,1, вул. Угорська», - розповіла Галина Гладяк.

За її словами, для оформлення квітників у Сихівському районі здійснено закупівлю квіткової розсади в кількості 18380 шт., яку висаджено у сквері біля кінотеатру ім. О.Довженка, на кільці на вул. Зелена – вул. Дж. Вашингтона на загальну суму 215 тис. грн.

Проведено роботи з формувальної, санітарної обрізки дерев в кількості - 1648 штук. Знято аварійні та сухостійні дерева на території району в кількості – 578 шт.

Нагадаємо, Сихівський район охоплює територію південно-східної частини міста Львова, а це - 4 житлові масиви: Сихів, Новий Львів, район вулиці Дністерської, вул. Бондарівка (район вул. Стрийської).

Площа району 1756,7 га, чисельність мешканців станом на 01.01.2018 року становить 150,479 тис. осіб. В межах району знаходиться 112 вулиць, 1 проспект, 1 майдан (Святого Івана Павла ІІ Папи Римського), 2 парки («Залізна вода» та «Святого Івана Павла ІІ Папи Римського»), 5 скверів.