«Вклад мешканців у ремонтні роботи на території району у 2017 році становив 558,4 тис. грн», - Франківська РА прозвітувала про проведену роботу

Франківська районна адміністрація прозвітувала про проведену роботу у 2017 році. За словами в.о. голови Франківської районної адміністрації Ореста Тимчишина, у минулому році за дольовою участю мешканців виконано значні ремонтні роботи. Вклад мешканців становив 558,4 тис. грн, що на 98,6 тис. грн більше, ніж у 2016 році. Зокрема, відремонтовано фасади 2-х будинків: на вул. Кастелівка, 16 та пл. Кропивницького, 9.

«Належний технічний стан житлового фонду та інженерних об’єктів всіх форм власності знаходиться на постійному контролі районної адміністрації. За рахунок бюджетних асигнувань проводяться відповідні ремонті роботи, зокрема у звітному році на 268-ми об’єктах проведено поточний ремонт на суму 11 млн. 137,7 тис. грн та на 24-х об’єктах - капітальний ремонт на суму - 3 млн.393,6 тис. грн, а саме:

- поточний ремонт 94 покрівель, балконів у 7 будинках, 60-ти каналізаційних мереж, вітражів сходових кліток у 22 будинках, електромереж у 29 будинках, систем холодного, гарячого водопостачання та центрального опалення у 27 будинках;

- капітальний ремонт 9-ти покрівель, балконів у 2-х будинках, вітражів 6-ти сходових кліток у 3-х будинках,  загальнобудинкового обліку електроенергії у 2-х будинках. Також виготовлено технічну документацію на 9 будинків ОСББ.

Проводили збори з головами ОСББ, мешканцями будинків, під час яких обговорювали проблемні питання та шляхи їх вирішення, зокрема залучення коштів мешканців для проведення ремонтних робіт», - доповів в.о. голови Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Нагадаємо, Франківський район охоплює центрально-південну частину Львова площею 18,9 км2 з чисельністю населення станом на 1 грудня 2017 року – 155,1 тис. осіб, що складає 21,3 % від загальної кількості мешканців міста.