ЛКП «Лев» демонструє результати роботи у реальному часі

ЛКП «Лев» часто називають прикладом прозорості та відкритості. Для того, аби ще ближче контактувати з читачами сайту ЛКП і з усіма тими, кому важлива доля тварин у нашому місті та поза його межами, «Лев» розпочинає демонструвати свою роботу в «живому режимі» не лише завдяки онлайн-трансляції з підприємства, а й у розрізі реальних показників роботи. Для цього «Лев» запускає оновлений двомовний сайт.

фото: Марта Сирко
Фото: Марта Сирко

На новій інтернет-сторінці «Лева» відтепер можна побачити детальну інформацію про те, скільки тварин потрапили на підприємство кожного конкретного дня, які медичні маніпуляції з ними було проведено, у яких приміщеннях зараз вони перебувають, чи є вільні місця у карантині, клініці та вольєрах, а також побачити статистику прилаштувань чотирилапих у нові родини.

«Щиро дякуємо друзям та партнерам – компанії Animal-ID.info, за допомогою яких ми отримали новий зручний майданчик для інформування про роботу нашої установи, що став кроком до ще більшої відкритості у нашій роботі. Віримо, це спонукатиме людей активніше ставати волонтерами, долучатися до допомоги чотирилапим і творити позитивні зміни разом» – зазначила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Співзасновник Animal-ID.info, розробник сайту Віктор Копач каже, що ЛКП «Лев» є першим спеціалізованим центром для безпритульних тварин у Європі, що отримав таку прозору форму постійної звітності про свою роботу.

«Комунальні підприємства в Україні вкрай рідко мають позитивну репутацію серед населення, а організації, які працюють з безпритульними тваринами, взагалі постійно піддаються нищівній критиці. Єдина установа в Україні, яка з 2015 року зазнала стратегічних змін, ламає цей шаблон. ЛКП «Лев» демонструє, що тільки прозора та системна робота може змінити ситуацію з тваринами на вулицях міста і, відповідно, повернути довіру до роботи КП», – додав Віктор Копач.

З його слів, з першої хвилини контакту підприємства з твариною, на яку витрачаються бюджетні кошти, уся інформація зазначається на сторінці. Кожен відвідувач сайту може вибрати період та переглянути ключові показники ефективності роботи (так звані KPI), які формуються автоматично і не можуть редагуватися чи видалятися. Також можна пройти віртуальний тур «Левом».

Нагадаємо, ЛКП «Лев» є першим комунальним підприємством в Україні, яке вже упродовж 2 років в онлайн-режимі транслює свою роботу онлайн: приймальню, карантин, клініку та інші приміщення і території.