У 2018 році ЛКП «Зелене місто» активно працюватиме в напрямку модернізації існуючої інфраструктури поводження з ТПВ у місті Львові

У 2018 році Львівське комунальне підприємство «Зелене місто» планує й надалі активно працювати в напрямку модернізації існуючої інфраструктури поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові, завершити процес залучення кредитного та грантового фінансування, провести громадські слухання, предметом яких буде питання будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів та ще багато іншого, що чекає львів’ян у 2018 році.

Відтак, цього року у планах ЛКП «Зелене місто»:

  • У 2018 році підприємство продовжить активну роботу з фінансовими партнерами. Цьогоріч заплановано завершити процедуру отримання частини кредитних та грантових коштів від ряду іноземних партнерів, що в цілому дозволить залучити до 25 млн. євро у вигляді кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку та до 10 млн. євро у вигляді гранту від Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля.
  • Забезпечення гласності планованої діяльності. У 2018 році в підприємства насичені плани щодо проведення публічних заходів, спрямованих на підвищення рівня обізнаності львів’ян у питаннях поводження з відходам, популяризації сортування твердих побутових відходів, а також проведення громадських обговорень та слухань важливих для міста питань.
  • Закупівля товарів, робіт та послуг. Задля прозорого використання залучених коштів, підприємство, у відповідності до світових стандартів та вимог міжнародних організацій, проведе ряд закупівель, предметом яких будуть будівельні роботи, спеціалізоване обладнання, а також послуги, необхідні для модернізації існуючої інфраструктури поводження з відходами у м. Львові.
  • Оцінка впливу на довкілля проекту будівництва механіко-біологічного комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів. У відповідності до вимог чинного законодавства, а також з метою дотримання світової практики, підприємство має на меті провести комплексну довготривалу екологічну оцінку згаданого проекту для врахування всіх можливих наслідків.
  • Реалізація пілотного проекту з організації збирання, оброблення (перероблення), утилізації та видалення харчових відходів, які утворюються внаслідок діяльності підприємств, установ та організацій міста Львова. Реалізація такого проекту дозволить дослідити можливість застосування різних технологій оброблення (перероблення) харчових відходів та визначити найдоцільніші з них з метою подальшого використання в ході комплексного проекту поводження з харчовими відходами у м. Львові.

Розвиток існуючої міської інфраструктури поводження з відходами. В цьому році підприємство планує приступити на роботи на створенням у кожному районі міста центрів попереднього прийняття та обробки відходів