Після 15.00 год на дороги виїхало 45 підмітальних машин та тракторів

• 16.12.2018, 15:58
  • Христина Процак
Комунальні служби міста продовжують працювати. Після 15.00 год на повторні об’їзди містом виїхало 45 одиниць снігоприбиральної техніки, в основному, піскорозкидувачі та трактори. Вночі техніка буде залучена до прибирання вулиць повторно. Також у період сильних снігопадів у місті працює понад 1900 працівників ЛКП та ШРП.

Відтак, зараз у Галицькому районі працює 2 підмітальні трактори і 3 піскорозкидувачі, у Шевченківському районі — 10 посипальних та підмітальних машин, у Сихівському — 5 тракторів, 4 піскорозкидувачі та 1 навантажувач, у Личаківському — 2 піскорозкидувачі, 3 підмітальні машини, 2 підмітальні трактори, у Франківському — 3 підмітальні трактори, 2 піскорозкидувачі, у Залізничному — 5 піскорозкидувачів та 3 підмітальні трактори.

Як повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології, з 08.00 год до 14.00 год у Львові випало приблизно 5% місячної норми опадів. На цей місяць норма опадів становить 48 мм. Досить значною місцями є висота снігового покриву. Оновлена інформація щодо кількості опадів буде після 20.00 год.

Як уточнили в міському департаменті житлового господарства та інфраструктури, до роботи також залучена спеціальна техніка для розчистки трамвайних колій.

Загалом до роботи в зимовий період у Львові підготовлено 135 одиниць снігоприбиральної техніки.

Нагадаємо, стежити за роботою снігоприбиральної техніки он-лайн можна тут: http://lviv.art-security.com/report/graph