Будівництво стадіону не спричинить проблем із водопостачанням

  • 10.09.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
Львів не матиме проблем із водопостачанням у зв’язку із переміщенням стрийського водогону, який є одним із основних водогонів Львова. Необхідність перенесення водогону на ділянці поблизу будівництва стадіону на Стрийській – Кільцевій дорозі існує через те, що діюча лінія водогону пролягає в середньому за 20 м. від ділянки де буде споруджений стадіон. Натомість згідно будівельних норм захисна зона водогону повинна становити 50 м.

В рамках робочої групи з питань будівництва стадіону сьогодні, 10 вересня, на рівні усіх профільних відомств був погоджений варіант переносу водогону.

«Варто заспокоїти мешканців міста, оскільки роботи з переносу водогону жодним чином не спричинять перешкод у водопостачанні, оскільки спочатку будуватиметься та запускатиметься в дію паралельна гілка водогону, а після цього припинить роботу діюча», — зазначив директор Департаменту ЄВРО 2012 Олег Засадний. Він також повідомив, що роботи з перенесення водогону не спричинять затримки графіку робіт з будівництва стадіону, оскільки діючий водогін не знаходиться на ділянці, де будуватиметься стадіон.