Капітальний ремонт вул. Шевченка (облаштування квазікільця) відбувається з випередженням графіку

• 01.04.2020, 17:24
  • Ганна П’єх
Тривають роботи з капітального ремонту вул. Шевченка. Роботи відбуваються на відрізку від вул. Залізничної до вул. Левандівської і передбачають організацію кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична. Станом на сьогодні проводяться роботи з прокладання каналізаційного колектора і водопроводу, монтаж каналізаційних і водяних камер та ін.

«Ремонт на вул. Шевченка відбувається з випередженням графіку. Завершили роботи по колектору на вул. Шевченка, і сьогодні розпочинаємо роботи по каналізуванню. Також завершили облаштування основи на вул. Проектованій. Усіма необхідними матеріалами забезпечені», — повідомив Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, під час сьогоднішньої апаратної наради.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», станом на сьогодні на об’єкті виконано наступні роботи:

• демонтовано контактний провід трамвая — 904 м/п.
  • Демонтовано трамвайні колії — 700 м/п.
  • Виконана розробка корита та влаштовано піщано-щебенева основа під дорожній одяг на вул. Проектованій — 880 м2.
  • Влаштована піщана основа на вул. Проектованій — 500 м2.
  • Прокладено каналізаційний колектор діаметром 1000 мм — 362 м (87%).
  • Прокладено дощовий каналізаційний колектор Ø300мм — 14 м. (5%)
  • Змонтовано 16 каналізаційних камер.
  • Влаштовано 11 водяних колодязів.
  • Змонтовано 2 дощоприймальні колодязі.
  • Прокладено водопровід діаметром 630 мм — 202 м (36%).
  • Прокладено водопровід діаметром 560 мм — 192 м (88%).
  • Прокладено водопровід діаметром 400 мм — 90 м (71%).
  • Прокладено водопровід діаметром 160 мм — 400 м (62%).
  • Прокладено водопровід діаметром 110 мм — 3 м (4%).
  • Прокладено водопровід діаметром 32 мм — 60 м (50%).

Нагадаємо, проектно-кошторисна документація ремонту вул. Шевченка розроблена 2019 року проектною організацією ТзОВ «Трамдорпроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу і тротуарів вулиць Шевченка та Залізничної в межах, необхідних для виконання будівельних робіт та реконструкції, розбирання асфальтобетонного покриття по вул. Левандівській, реконструкція всіх інженерних мереж, демонтаж існуючих трамвайних колій в межах проектування, демонтаж існуючого дорожнього одягу з покриттям із мозаїки і бруківки, влаштування нових трамвайних колій, влаштування проїзних частин; тротуарів; велосипедних доріжок; технічних тротуарів, дорожньої розмітки; світлофорних об’єктів, влаштування контактної мережі трамваю, зовнішнього вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору, проектом передбачається заходи для маломобільних груп населення.

Основні техніко-економічні показники реконструкції вул. Т. Шевченка (від вул. Залізничної до вул. Левандівської) з організацією кільцевого руху по вул. Т. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична:

• Загальна довжина реконструйованих та проектованих вулиць — 837 м.;

в тому числі:

• вул. Шевченка — 346 м.;
  • вул. Левандівська — 200 м.;
  • вул. Проектована — 122 м.;
  • вул. Залізнична — 169 м.;
  • довжина трамвайних колій в одноколійному вимірі — 692 м.;
  • ширина проїзної частини — 7,5 — 12,6 м.;
  • кількість смуг руху — 2−4 шт.;
  • ширина смуг руху - 3,5 — 3,75 м.;
  • ширина смуги безпеки - 0,5 м.;
  • загальна площа покриття проїзної частини — 10018,5 м2;
  • загальна площа покриття тротуарів — 4776 м2;
  • загальна площа велосипедних доріжок — 1697 м2;
  • зупинки громадського транспорту — 6 шт.;
  • кількість світлофорних об’єктів — 3 шт.;
  • тривалість будівництва — 8 місяців.

Вартість виконання робіт згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становить — 89,6 млн грн.