До кінця вересня львів’яни мають укласти угоди на теплопостачання та гарячу воду з ЛКП

Протягом двох тижнів ЛКП укладають з мешканцями угоди на теплопостачання та гаряче водопостачання. Уже роздано більше 90 відсотків договорів і частину вже підписано, зокрема у Франківському районі укладено 70 відсотків договорів. Про це повідомила начальник відділу економіки департаменту житлового господарства та інфраструктури Ольга Посипанко. Типовий договір про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води затверджено рішенням виконавчого комітету від 2 вересня цього року.

«Цей договір є двостороннім, відповідно до якого мешканець зобов’язується вчасно оплачувати за надані послуги, надавати покази лічильників тощо, у той же час виконавець зобов’язується якісно надавати послуги. Проте, якщо мешканець не підписує договору, це не звільняє його від оплати послуг. Якщо ж послуги надаватимуться не якісно, мешканець може скласти акт-претензію, який є у договорі і вимагати перерахунку оплати за послуги», – зазначила Ольга Посипанко.

Цього року ЛКП уже втретє укладають угоди з мешканцями на комунальні послуги. Спочатку це були угоди на утримання будинків та прибудинкових територій, згодом на водопостачання та водовідведення, і тепер на централізоване теплопостачання та гаряче водопостачання. Таким чином реалізовано перший етап «єдиної комунальної квитанції», за якою мешканець може розрахуватись за усі комунальні послуги: воду, тепло, прибирання. Наступним етапом передбачається створення «єдиного договору», відповідно до якого мешканець зможе самостійно вибирати установу, яка надаватиме йому послуги.