ЛКП «Лев» запрошує волонтерів на толоку

  • 15.09.2020, 10:09
  • 1218
  • Пресслужба ЛМР
В суботу, 19 вересня, об 11:00 год. ЛКП «Лев» запрошує небайдужих львів'ян та усіх хто любить тварин долучитись до прибирання території тренувально-вигульного майданчика на вулиці Промисловій (навпроти ЛКП «Лев»).

Охочі допомогти можуть зареєструватись за посиланням: https://forms.gle/1Bvkfi2ASe2Cwxax9

Зазначимо, що роботи з влаштування майданчика на стадії завершення і територія незабаром буде доступною для чотирилапих ЛКП «Лев» та з прилеглих вулиць.

Майданчик, згідно з проєктом, поділено на дві частини:

  • зліва — спортивна зона зі спеціальними тренажерами, заняття на яких сприятимуть соціалізованості собак;
  • справа — сенсорний сад для собак зі спеціальними рослинами, що зніматимуть стрес у чотирилапих, спеціальним мощенням та затишними «купе» для спілкування з потенційними господарями.

Основна мета цього майданчика — подарувати тваринам на підприємстві, а також мешканцям району та їх улюбленцям безпечне місце для вигулу і можливість активно проводити дозвілля.

Нагадаємо, що, відповідно до Програми створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові на 2019−2023 роки, передбачається облаштування 97 об'єктів для вигулу собак: з них 27 майданчиків для вигулу собак, на яких власники зможуть вигулювати своїх улюбленців без повідця, 21 закритий тренувально-вигульний майданчик зі спортивним обладнанням та 49 прогулянкових маршрутів.

Проект реалізовується спільно з Dog-Friendly City.