З 28 вересня на ремонт буде закрита вул. С. Бандери на ділянці від вул. Чупринки до вул. Антоновича

  • 24.09.2020, 08:59
  • 1128
  • Пресслужба ЛМР
З 28 вересня на ремонт буде закрита частина вул. С. Бандери — від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Про це в ефірі на радіо «Люкс FM» розповів міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер коротко окреслив темпи виконання робіт на вул. Шевченка.

візуалізація. архів

«Ми плануємо почати ремонт вул. Бандери 28 вересня і розпочнемо від вул. Чупринки до вул. Антоновича. Власне, моя заступниця Ірина Маруняк вже була в ректора Політехніки, поінформувала його і будемо готувати відповідну інформацію, щоб протягом тижня максимально повідомити львів`ян. Хочемо цю ділянку зробити до кінця цього року і потім будемо брати в роботу наступну ділянку.

Вул. Бандери за моєї пам`яті не робили, можливо, ще у радянські часи. Ми ж починаючи з 2008 року робили ділянку дороги від вул. Чупринки, Коперника.

Проект нам допомагали робити німецькі колеги, тому ця вулиця буде максимально комфортна і для пішоходів, і для мешканців, які там живуть, для тих, хто має ровери, для людей, які користуються легковим транспортом, громадським транспортом, бо там, коли їдеш трамваєм, тебе трохи хитає, а так буде рівненька дорога і можна буде нормально проїхати. Питання у тому, що треба міняти колектор, який лежить на глибині 6 м, а це найскладніше у цій роботі - заміна всіх мереж. Також будемо міняти всі водогони, щоб мати чисту воду", — розповів мер Львова Андрій Садовий.

Також міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що до весни наступного року планують також виконати основний об`єм робіт на вул. Шевченка.

«По вул. Шевченка ми йдемо з випередженням графіку, зараз активно роблять цю ділянку від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого. Ми плануємо достатньо швидко її закінчити. Потім беремо другу ділянку — до вул. Залізничної і квазікільця. Плануємо на весну наступного року вийти з повністю поремонтованою цією частиною вул. Шевченка. Зараз маємо у проекті вул. Залізничну, яка дає можливість від квазікільця добратись до вул. Городоцької і вокзалу. Думаю, там комфорту та порядку буде набагато більше, а швидкість руху зросте», — додав Андрій Садовий, міський голова Львова.