У Львові продовжили дію Комплексної муніципальної програми поводження з відходами на території Львівської МТГ

• 25.02.2021, 13:50
  • Пресслужба ЛМР
Сьогодні, 25 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.01.2018 № 2910 «Про затвердження Комплексної муніципальної програми поводження з відходами побутового електронного та електричного устаткування на території Львівської міської ради на 2018−2021 роки».

фото: Олександр Мазуренко

«Йдеться про електричне устаткування — батарейки, термометри тощо. Цією ухвалою затверджується наявна ситуація зараз по точках стояння екобусу, де збирають лампи, а також новий перелік адрес, де є стаціонарні пункти збору», — доповіла Олександра Сладкова, керівниця управління екології та природних ресурсів.