У Львові збільшується кількість локацій, де встановлені контейнери для роздільного збору органіки

  • 14.07.2021, 16:11
  • 648
  • Пресслужба ЛМР
ЛКП «Зелене місто» розширює географію проєкту з роздільного збору органічних відходів. Відтак спеціальні контейнери розміщені вже на 1025 локаціях, що становить 93% від усіх контейнерних майданчиків міста.

«Все більше львів’ян долучаються до сортування і роздільного збору харчових та садових відходів. Із 1 до 13 липня на станцію компостування, що працює у Львові на вул. Пластовій, 13, надійшло 464 тонн органіки. З цієї кількості 376 тонн становлять садові відходи і 88 — харчові», - додають у ЛКП «Зелене місто»

Нагадаємо, усі відходи, зібрані в баки для органіки, вивозяться окремим автомобілем і переробляються на міській станції компостування. У результаті утворюється компост, який ЛКП «Зелене місто» продає для удобрення різних культур. Мешканці та агропідприємства можуть придбати компост, виготовлений із органічних відходів. Зробити це можна на станції компостування, що працює у Львові на вул. Пластовій, 13.

Також ЛКП «Зелене місто» створило карту розміщення контейнерів для органіки. Тепер усі охочі можуть побачити онлайн, де розміщені найближчі контейнери для окремого збору харчових відходів біля їхнього будинку.