На вул. Лісній завершили заміну водопровідних мереж: дорожнє покриття замостять бруківкою

  • 30.07.2021, 13:46
  • 795
  • Ганна Пищула
Відповідно до рішення виконавчого комітету ЛМР «Про передачу бруківки», Личаківська РА отримає 880 кв м бруківки, яку демонтували під час реконструкції вул. Б. Хмельницького. Цю бруківку використають під час капремонту дорожнього покриття на вул. Лісній.

фото умовне

Нагадаємо, на частині вул. Лісна ЛМКП «Львівводоканал» проводило заміну водопроводу, сплавного каналізаційного колектора та каналізаційних випусків з будинків.

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», у липні на відтинку вул. Лісної від вул. Лисенка до вул. Піскової підприємство провело заміну вуличного водопроводу, діаметром 110 мм, довжиною 75 м п (вартість робіт – більше 200 тис грн), заміну загальносплавного каналізаційного колектора, діаметром 500 мм, довжиною 69 м п (вартість – близько 871 тис грн) та заміну каналізаційних випусків з будинків 1,3,4 на вул. Лісній та з будинку 1 на вулиці Пісковій (вартість – 228,7 тис грн).

«Відповідно зараз, після завершення ремонтних робіт Львівводоканалу, Личаківська РА проведе ремонт дорожнього покриття», - пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.