У Львові розпочали гідравлічні випробування тепломереж

  • 23.05.2022, 15:44
  • Андрій Яремко
Сьогодні у місті стартували щорічні гідравлічні випробування теплових мереж. В цей час теплове господарство міста готують до нового опалювального сезону. Зокрема, комунальники перевіряють теплові мережі та ліквідовують пошкодження, а також проводять профілактику та ремонт обладнання котелень, ТЕЦів тощо. Аби виконати ці роботи, теплопостачальні підприємства призупиняють подачу гарячої води своїм споживачам. Як тільки комунальники усунуть усі виявлені дефекти, централізоване гаряче водопостачання у місті відновлять. В департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР наголошують, гідравлічні випробування і ліквідація виявлених пошкоджень – запорука стабільного і безаварійного опалювального сезону.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«Гідравлічні випробування необхідні, аби якісно підготувати все теплове господарство до функціонування в новому опалювальному сезоні. Сьогодні ми зупинили ТЕЦи для регламентних та ремонтних робіт.

Другий етап -  вже безпосередньо перевірка самих теплових мереж на щільність та міцність. 

Останні роки нам вдається зробити це дуже швидко. І, як показує статистика, ми виявляємо все менше серйозних недоліків. Гідравлічні випробування дають можливість впевнено і практично без аварійних ситуацій пройти опалювальний сезон", - розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР наголосили, що сама перевірка теплових мереж триває кілька днів, а далі  - ліквідовують виявлені пориви. 

  "Саме завдяки проведенню гідравлічних випробувань, у Львова в останні роки немає труднощів з початком опалювального сезону - тепло до осель мешканців подають практично одномоментно. А сам опалювальний сезон проходить  практично без поривів на теплових мережах, які в зимовий час неможливо усунути без зупинки подачі опалення до житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури», – пояснили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР .

Про терміни і графіки відновлення подачі гарячої води буде повідомлено додатково.

відео: Андрій Андрух