ЛКП «Залізничнетеплоенерго» проводить ремонтні роботи із налагодження газового та енергетичного обладнання в котельних та ЦТП

  • 06.06.2022, 16:17
  • Пресслужба ЛМР
Теплопостачальні підприємства Львова продовжують підготовку до нового опалювального сезону. Одним з головних етапів є проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, а опісля – ліквідація виявлених пошкодження на трубопроводах. Також в цей час проводяться регламентні ремонтні роботи із налагодження газового та енергетичного обладнання в котельних та ЦТП. На час проведення цих робіт гаряча вода не подається.

Фото ілюстративне

«Наше підприємство провело самі гідравлічні випробування і зараз проводимо ліквідацію виявлених пошкоджень і поривів на трубопроводах. Також зараз проводимо регламентні ремонтні роботи із налагодженню газового та енергетичного обладнання в котельних та ЦТП. Відтак на час проведення цих робіт гаряча вода не подається», - повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» просить вибачення у своїх споживачів за відсутність гарячої води у зв’язку з ліквідацією виявлених пошкоджень на трубопроводах після гідравлічних випробувань, і проведення регламентних ремонтних робіт із налагодженню газового та енергетичного обладнання в котельних та ЦТП.