У Львові подачу гарячої води відновили до 697 житлових будинків

  • 28.06.2022, 15:41
  • Пресслужба ЛМР
За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на ранок подачу гарячої води відновлено до 697 споживачів підприємства. Без гарячої води залишається 409 будинків. Основна причина відсутності – ремонтні роботи на теплових мережах.

фото ілюстративне, автор: Роман Балук

«З 9 червня ми розпочали відновлювати подачу гарячої води нашим споживачам. Так, на початку червня гаряче водопостачання ми відновили до більше 100 будинків. За вчорашній день гарячу воду отримали більше 500 наших споживачів. Однак, ще тривають ремонтні роботи на теплових мережах – це і ліквідація поривів і планові заміни аварійних ділянок трубопроводів, тому ще приблизно 400 будинків залишається без гарячої води.

Намагаємося все відновити якнайоперативніше, але воєнний час вносить свої корективи. Зокрема на тривалість робіт впливають повітряні тривоги тощо», - розповідають у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до 1106 будинків – це весь Галицький, Личаківський, Сихівський, Франківський і більша частина Шевченківського районів.