Впродовж червня на переробку надійшло понад 360 тонн органічних відходів

  • 06.07.2022, 10:43
  • Пресслужба ЛМР
Львів показує приклад як сортувати і переробляти органіку. Зокрема, як повідомили у ЛКП «Зелене місто», у червні на міську станцію компостування, що на вул. Пластовій, 13, надійшло понад 360 тонн садово-паркових та харчових відходів.

фото ілюстративне, автор: Олександр Мазуренко

«У червні на станцію компостування надійшло 125 900 кг садово-паркових відходів. Тим часом харчових відходів привезли на переробку майже вдвічі більше – 242 890 кг. Всього отримали органіки 368 790 кг.

Наразі у Львові встановлено 1407 контейнерів для органіки, що охоплюють 99% усіх контейнерних майданчиків міста. Тобто сортувати харчові відходи вдома та викидати їх в окремі баки мають можливість усі мешканці та гості Львова.

Просимо відповідально сортувати органіку і викидати її у відповідні контейнери без пластикових пакетів чи іншого сміття. Сортуйте органіку відповідально – подаруйте їй друге життя!», - зазначають у Зеленому місті.

Нагадаємо, що станція компостування органічних відходів запрацювала у Львові на початку 2020 року. Згодом стартував пілотний проєкт із роздільного збору харчових відходів від мешканців міста та бізнесу.

Сортування органіки і її переробка дають можливість в екологічний спосіб зменшити кількість відходів, які потрапляють на захоронення, а для мешканців і бізнесу – заощадити кошти. Послуга із перероблення органіки є безкоштовною для містян та гостей Львова.