ЛКП «Львівспецкомунтранс» нагадує: негабаритні відходи, будівельне сміття та вторсировину викидати в контейнери не можна

  • 18.07.2022, 18:11
  • Галина Пелих
ЛКП «Львівспецкомунтранс» вкотре нагадує, що негабаритні відходи, будівельне сміття та вторсировину не можна викидати в контейнери. Нещодавно працівники підприємства виявили негабаритні відходи в одному з контейнерів на вул.Виговського, 45а. Таке сміття псує баки та є причиною ламання спецавтомобілів.

«Під час забору відходів екіпаж сміттєвоза побачив таку картину: з контейнера стирчав стовбур величезного дерева з гіллям. Ми неодноразово наголошували й наголошуємо знову: таке сміття не можна викидати в загальні контейнери. Воно псує баки й створює проблеми для спецавтомобілів. А ще – мешканці не мають куди викидати інше сміття і як результат – захаращений майданчик та перенакопичення», - зазначили у ЛКП «Львівспецкомунтранс». 

Нагадаємо, вивезення негабаритних відходів є окремою послугою, яку надає ЛКП «Львівспецкомунтранс», а також інші перевізники. Відтак, якщо є потреба у вивезенні такого сміття, мешканці можуть зателефонувати за номером (032) 252-10-62 або (067) 252-10-62 та замовити цю послугу. Якщо ж відходами є деревина, то мешканці можуть самостійно вивезти її на вул. Пластову, 13.