Наступного тижня асфальтуватимуть вул. Шевченка: на ділянці від вул. Залізничної до вул. Юнаківа буде перекрито рух транспорту

  • 26.08.2022, 15:27
  • 814
  • Пресслужба ЛМР
Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», наступного тижня на ділянці реконструкції вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, заплановано стелити верхній шар асфальту. Наразі тут тривають підготовчі роботи, зокрема піднімають люки до рівня верхнього шару асфальтобетонного покриття. На час проведення укладання асфальту буде перекрито рух транспорту на цій ділянці.

«Нагадаємо, 16 червня частину вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, відкрили для проїзду. Там було облаштовано нижній і середній шар асфальтобетонного покриття. Власне наступного тижня на цій ділянці підрядна організація «Онур» почне стелити фінальний шар дорожнього покриття.

Наразі схема об’їзду перебуває на погодженні в Управлінні патрульної поліції у Львівській області. Після її затвердження детально розповімо про об'їзд і скільки часу триватиме перекриття», - повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Водночас із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відтинку завершують роботи із облаштування тротуарів, установки поребриків, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі.

Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, тут триває прокладання каналізаційного колектора діаметром 1000 мм (прокладено 96 м), а також влаштування його камер. Цей відтинок дороги, разом із ділянкою від вул. Юнаківа до вул. Яцкова, заплановано відремонтувати і відкрити для руху транспорту до кінця року.