Water4Ukraine вчетверте доставила до Львова допомогу для водоканалів країни

  • 24.01.2023, 10:19
  • Пресслужба ЛМР
ЛМКП «Львівводоканал» вкотре зустрів конвой гуманітарної допомоги з Німеччини. Ініціатива Water4Ukraine доставила до Львова генератори, водопровідну арматуру «Gebo», спецодяг і комп'ютерну техніку.

«Для нас кожна поїздка – це виклик, адже ми щоразу шукаємо водіїв-волонтерів для того, щоб переправити допомогу в Україну, і кордон перетинати непросто. Цього разу ми приїхали пізно ввечері, але ми раді тому, що маємо змогу допомогти. Учасники ініціативи з Німеччини та України вже стали добрими друзями», - розповідає засновник ініціативи Ельмар Тієн.

На сьогодні Water4Ukraine передала уже 15 одиниць техніки для водоканалів України. І саме Львівводоканал координує отримання допомоги та скеровує її тим містам, які постраждали найбільше та потребують термінової допомоги для відновлення постачання питної води людям.

Нагадаємо, ініціатива Water4Ukraine з початку війни допомагає водоканалам України функціонувати. Її започаткував начальник відділу корпоративних комунікацій та стратегічного маркетингу приватної компанії об'єднаних комунальних послуг міста Вупперталь (Німеччина) - Ельмар Тієн. Ініціативу Water4Ukraine підтримує Асоціація комунальних підприємств Німеччини і Міністерством економіки та фінансів Німеччини. Вони збирають кошти, шукають донорів і передають необхідну техніку. У Львові цю ініціативу координує заступник головного інженера з експлуатації та ремонту водопровідних мереж Володимир Білинський. Організувати логістику з української сторони допомагала громадська організація NGO LEF ("Львівська екологічна фундація") та її керівник Роман Рувінські.