ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить реконструкцію колишніх кечівських об’єктів теплопостачання

  • 09.10.2008, 03:00
  • 1205
  • Андрій Яремко
У вересні 2008 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» прийняло на баланс від КЕВ м. Львова об’єкти теплопостачання та теплові мережі. На баланс підприємства перейшли 3 котельні на вулицях Гвардійській, 28, Клепарівській, 39, Студинського, 2 та 3 центральні теплові пункти на вулицях Остроградських, 20, Куликівській, 39 та Миколайчука, 14, які належали Західному оперативному командуванню Міністерства оборони України. За словами заступника директора комунального підприємства Володимира Штейбарта, усі об’єкти готуються до опалювального сезону і кожен з них потребує реконструкції.

Розпочато реконструкцію теплових мереж на вул. Остроградських, 20. До закінчення реконструкції теплопостачання буде здійснюватися за існуючою схемою.

На вул. Куликівській, 39 проводять заміну аварійних ділянок теплових мереж. Найбільш проблемний об’єкт – ЦТП та теплові мережі на вул. Миколайчука, 14б. Тут проводять роботи з заміни внутріквартальних мереж. На котельні на вул. Студинського, 2 ремонтують котел та теплові мережі.

Одночасно з цим проводиться заміна старих, зношених міжквартальних трубопроводів на нові енергозберігаючі труби та ремонт теплосилового обладнання на цих об’єктах. Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», після проведення ремонтних робіт якість послуг з теплопостачання у цих мікрорайонах значно покращиться.