У Львові з’явиться ще один готель

Новий офісно-торгового комплекс з готельними номерами та підземним паркінгом з’явиться на вул. Т.Шевченка, 80. Відповідним рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради ТзОВ «Буддеталь» було дозволено проектування такого комплексу.


У встановленому порядку компанія має отримати у департаменті містобудування вихідні дані на проектування офісно-торгового комплексу з готельними номерами та підземним паркінгом. Також компанія повинна розробити у ліцензованій проектній організації робочий проект та погодити його у департаменті містобудування.

Нагадаємо, що для будівництва готельних комплексів місто видало 24 дозволи. Відтак нові готелі з’являться також по вул.Фредра,7; вул. Городоцька,65; вул. Стрийська,108; вул. Друкарська, 9; пр.Червоної Калини, вул.Любінська, 93 тощо.

Згідно з даними експертів, Львову на час проведення Євро-2012 потрібно 1413 готельних місць категорії 4-5 зірок. Відповідно до розрахунків до Львова на фінальну частину чемпіонату Європи з футболу у 2012 році завітає 50 тисяч туристів.