У Шевченківському районі боржників просять оплатити за комунальні послуги

Мешканці Шевченківського району заборгували за комунальні послуги близько 9 мільйонів гривень. Щоб повернути кошти за надані послуги, Шевченківська районна адміністрація розпочала масштабну інформаційну кампанію.


Крім звичних рейдів по квартирах боржників з виконавчою службою, у районі запровадили нетрадиційні методи. Тепер мешканцям, що заборгували за комунальні послуги, про борги нагадує «голосовий інформатор». Щовечора боржникам телефонує спеціальний пристрій, який нагадує про борги і просить їх оплатити. Систему інформування запустили з 3 жовтня.

«Ми вибрали по 10 боржників з кожного ЛКП і надали їхні телефони у КП «Адміністративно-технічне управління». Таким чином щовечора нагадуємо боржникам, щоб вони погасили заборгованість. База даних телефонів буде щоразу поповнюватися», – каже голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Овчаренко.

Крім того мешканці Шевченківського району отримали повідомлення за підписом голови адміністрації про заборгованість кожного під’їзду у будинку. Як повідомили а районній адміністрації, листа написали кожному мешканцю, оскільки розміщення оголошень на інформаційних стендах є не ефективним. Таким чином Шевченківська адміністрація закликає мешканці оплатити за спожиті послуги ще до початку опалювального сезону і не накопичувати боргів.