Міська рада перевіряє ремонти дахів, які виконують за бюджетні кошти

  • 06.11.2008, 02:00
  • Андрій Яремко
Управління контролю та аудиту у жовтні розпочало перевіряти ремонт дахів у місті, які виконуються за кошти міського бюджету. Щоб роботи були виконані якісно, працівники управління виїжджають на об’єкти і контролюють їх виконання. Таким чином вдається запобігти недобросовісному відношенню підрядників і вчасно виправити недоопрацювання.

Протягом жовтня було перевірено ремонт покрівель у 13 — ти будинках, зокрема на вул. Героїв Крут, 9, вул. Котляревського, 22, вул. Личаківській, 1, 3, 46, вул. Тичини, 21, вул. науковій, 76, 100, вул. Лисенка, 17, вул. Куліша, 47, вул. Широка, 86, вул. Я. Мудрого, 7а.

За результати перевірки, встановлено, що більшість покрівель виконано вчасно, якісно, в повному обсязі та відповідно до вимог кошторисної документації. Проте, виявлено об’єкти, на яких роботи виконано неякісно та з порушенням термінів. Наприклад, після ремонту дахів на вул. Науковій, 76, 100 підрядник залишив будівельне сміття та не демонтував металеві опори телевізійних антен. Схожа ситуація у будинку на вул. Я. Мудрого, 7а. Підрядників зобов’язано усунути недоліки.

Загалом управління житлового господарства виступає замовником ремонту 133 дахи, ще частину ремонтують районні адміністрації, а поточні ремонти – ЛКП.

Нагадаємо, що управління контролю і аудиту утворено минулого року. Начальник управління Іванна Юрейко каже: «Якщо торік такі не доопрацювання траплялись на більшості об’єктах, то тепер підрядники розуміють, що їхню роботу перевірять і намагаються дотримуватись умов договору».