Сьогодні ТЕЦ-1 святкує своє 100-річчя

Сьогодні, 19 грудня о 14:00 годині в приміщенні актового залу ВАТ «Львівенергоремонт» відбудуться урочистості з нагоди 100 — річчя найбільшого об’єкту теплопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго» —ТЕЦ — 1. На свято запрошені високопосадовці з Міністерства, представники облдержадміністрації, міська влада. Преміями та грамотами будуть відзначені ветерани та теперішні працівники ТЕЦ — 1. Після урочистостей відбудеться святковий концерт за участю Народної капели бандуристок «Заспів» Національного університету «Львівська політехніка» та Народного ансамблю «Черемош» Львівського національного університету ім. І Франка.ДовідкаТеплоелектроцентраль — 1 розпочала свою діяльність 8 листопада 1908 року. Саме тоді було введено в роботу першу парову машину.

Сьогодні, 19 грудня о 14:00 годині в приміщенні актового залу ВАТ «Львівенергоремонт» відбудуться урочистості з нагоди 100 — річчя найбільшого об’єкту теплопостачання ЛМКП «Львівтеплоенерго» —ТЕЦ — 1.

На свято запрошені високопосадовці з Міністерства, представники облдержадміністрації, міська влада. Преміями та грамотами будуть відзначені ветерани та теперішні працівники ТЕЦ — 1.

Після урочистостей відбудеться святковий концерт за участю Народної капели бандуристок «Заспів» Національного університету «Львівська політехніка» та Народного ансамблю «Черемош» Львівського національного університету ім. І Франка.

Довідка

Теплоелектроцентраль — 1 розпочала свою діяльність 8 листопада 1908 року. Саме тоді було введено в роботу першу парову машину.