Цьогоріч комунальні підприємства міста відремонтують 912 під’їздів будинків

  • 23.03.2009, 18:34
  • 1190
  • Андрій Яремко
«Раніше поняття бухгалтерського обліку в ЖЕКах взагалі не існували. ЖЕКи постійно дотувались з міського бюджету. Ми перестали дотувати ЖЕКи. За результатами минулого року вони стали прибутковими, оптимізувавши свої витрати. І мешканці повинні знати на що витрачається кожна копійка коштів, які вони платять в ЖЕК», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Торік за кошти від квартирної плати у Львові було відремонтовано 433  сходових клітки на суму 2 мільйони гривень. Найбільше під’їздів було відремонтовано у Франківському районі – 83.
Натомість вже цього року на ремонт сходових кліток у 912 будинках міста передбачено 8,9 млн гривень. Найбільше їх відремонтують у Залізничному районі – 223.  Від початку року у місті вже відремонтовано 91 сходову клітку.
Окрім того ремонтуватимуть і львівські балкони. На це передбачено 400 тисяч гривень. На ці кошти відремонтують 120 балконів. Найбільше – 48 у центральній частині міста.
«В скрутних сучасних умовах всі мають тяжко працювати, виконуючи свої обов’язки – кожен на своєму місті. Керівник ЛКП в себе на місці, міський голова в себе, мешканець в себе. Ми повинні стати господарями свого міста, контролювати владу. Місто робить ремонт у під’їзді, мешканці повинні стежити за чистотою в ньому, місто встановлює новий майданчик, мешканці повинно дбати про нього. Лише разом, місто та мешканці, зможуть ефективно господарювати у місті», – зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.