У лютому за результатами моніторингу найкраще працювало ЛКП «Листопадове»

  • 24.03.2009, 11:17
  • 1346
  • Андрій Яремко
За результатами моніторигну, який здійснюють за роботою комунальних підприємств департаменти економічної політики та житлового господарства та інфраструктури, у лютому найкраще працювало ЛКП «Листопадове» Франківського району. Його роботу оцінено у 43 бали з 54. По 42 бали набрали ЛКП «Старий Сихів» Сихівського району,  ЛКП «Сокільницьке» Франківського району та ЛКП «Рясне-403» Шевченківського району. Замикає п’ятірку ЛКП «Затишне» Франківського району з 41 балом. Найгірші результати роботи у лютому показали ЛКП «Добробут-401», ЛКП «Привокзальне» та ЛКП «Сріблясте». Вони набрали по 30 балів.

Нагадаємо, що під час моніторингу ЛКП до уваги беруть рівень оплати мешканців за житлово-комунальні послуги, фінансово-господарський стан ЛКП (збитковість, прибутковість), заборгованість з виплати заробітної плати. Перевіряють також витоки води з водопровідних мереж, проплату за послуги аварійної служби, забезпечення своєчасного вивезення сміття, стан газонів та покіс трави, справність ліфтового господарства, санітарний стан під’їздів, освітлення під’їздів, технічний стан сходових кліток у житлових будинках, наявність графіків миття сходових кліток та інших оголошень для мешканців, стан дворових дощоприймачів та трапів, проведення толоки, кількість виявленого самовільного будівництва, невчасно виконані звернення, кількість скарг на роботу львівських підприємств.
Мешканці можуть самостійно контролювати роботу ЛКП. Якщо у будинку не прибирають, можна звертатись на «гарячу лінію» міського голови – 297-59-99.