Посадовці міської ради активно долучаться до загальноміської толоки

  • 08.04.2009, 11:42
  • 1978
  • Андрій Яремко
До загальноміської толоки, що відбуватиметься 11 квітня, долучаться працівники структурних підгозділів міської ради і прибиратимуть в усіх парках та зелених зонах міста. Зокрема парк «Знесіння» прибиратимуть: апарат виконавчого комітету, департамент «Адміністрація міського голови», департамент містобудування, управління архітектури та управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин. Парк «Високий Замок» прибиратимуть департамент «ЄВРО 2012», управління екології та благоустрою, управління інженерного господарства, транспорту і зв'язку, юридичне управління. У лісопарку «Зубра» працюватиме департамент економічної політики. У парку «Личаківський» – управління освіти та управління охорони здоров'я. У парк ім. Б. Хмельницького – управління культури і туризму. У парку ім. І. Франка – організаційне управління та архівний відділ. На площі Ринок працюватиме адміністративно-господарське управління.

Департамент житлового господарства та інфраструктури працюватиме у парку «Горіховий Гай». У парку «Погулянка» – департамент гуманітарної політики. У парку «Піскові озера» – управління інформаційної політики та зовнішніх відносин; у ППСПМЗДЗ «Стрийський парк» – департамент фінансової політики; у парку «Студентів» – управління капітального будівництва; музей «Личаківський цвинтар» – управління охорони історичного середовища.

У кожному районі визначено відповідальних за проведення Дня довкілля, розроблено план заходів для проведення толоки, зокрема і на безгосподарних територіях, дитячих і спортивних майданчиках, парках, скверах та інших об’єктах масового відпочинку під час толоки.

Також до толоки запрошують підприємства, організації та установи, що розміщені на території району.