У Львові міняють тепломережі

  • 17.06.2009, 12:53
  • 1036
  • Андрій Яремко
Відповідно до встановленого графіку ремонтних робіт, ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить планові ремонтні роботи з заміни теплотрас. Зараз роботи тривають на вул. Яцкова, 18а, Варшавській,6 4-56, Шафарика, 14, пр. Червоної Калини, 102-104, Медової Печери, 54, Енергетичній, 15-19, Антоненка-Давидовича, 3а, Сихівській,7 -9.

«У процесі тривалої експлуатації труби тепломереж, які знаходилися в бетонних лотках, занесло землею, що призвело до зовнішньої корозії та стало причиною значних тепловтрат у мережах. Тому сьогодні на теплотрасах ЛМКП «Львівтеплоенерго», в різних частинах міста, проводиться заміна труб на попередньо ізольовані», - розповів заступник директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» з будівництва, реконструкції та капітального ремонту Володимир Штейбарт.

Також потребують заміни ділянки магістральних теплових мереж на вул. Вулецькій, Кавалерідзе, Рубчака, Тернопільській, Чмоли, Володимира Великого, Стрийській, Науковій, Пулюя.

За словами Володимира Штейбарта, заміна тепломереж на попередньо ізольовані труби дозволить ліквідувати тепловтрати на даних ділянках мережі та якісно подавати теплоносій мешканцям. Зазвичай, на подачу гарячої води мешканцям прилеглих будинків, ремонтні роботи не впливають. Лише на час переврізки труб гаряче водопостачання в будинки, де проводяться роботи, доведеться тимчасово обмежити.

Ремонтні роботи проводяться за кошт ЛМКП «Львівтеплоенерго». Ціна 1 м. попередньо ізольованої труби залежить від діаметру. Труба діаметром 108 мм коштує – 295 грн. А 1 м. труби діаметром 820 мм. коштує 6 тис. 50 грн.