Рівень оплати мешканців за теплопостачання становить лише 23 %

  • 22.01.2010, 00:00
  • 849
Станом на 21 січня, рівень оплати за теплопостачання споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» за грудень  становить лише 23,6 %.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» звертається до усіх споживачів: населення, бюджетних установ, юридичних осіб пам’ятати про взаємну відповідальність кожного за тепло в помешканнях та вчасно оплачувати за послуги з теплопостачання.

Рівень оплати за теплопостачання споживачів підприємства за листопад становив – 110%, за жовтень – 105 %. За аналогічний період минулого року рівень оплати 45 %. Через зниження рівня проплати заборгованість за теплопостачання становить 96 млн. грн. З них 77 млн. грн. – це заборгованість населення.

«Попри те, що січень завжди був складним місяцем, не варто забувати, що оплата за теплопостачання – це оплата підприємства за газ, а відповідно і вчасність отримання лімітів газу та забезпечення теплом і гарячою водою всіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго», – розповіла  начальник служби обліку теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» Галина Пакулець.