У середній школі №18 відновили басейн

У середній школі №18 відновили басейн У середній школі № 18, що на вул. Кульчицької,16 провели капітальний ремонт шкільного басейну. Зараз у басейні займаються учні 5-8 класів протягом 1 години на тиждень.

Басейн обладнаний сучасними енергозберігаючими технологіями. Площа басейну – 75 кв.м., висота басейну – 1,2-1,4 м, температура води – 27-29 градусів. У басейні облаштовані душові кабіни для хлопців та дівчат. Щодня 10% води у басейні замінюється. «Оскільки наша школа спортивного профілю, то басейн особливо потрібний. Учні школи займають призові місця на спортивних олімпіадах. Ремонти басейну тривали протягом 1,5 року. На сьогодні басейн повністю відновлений і в ньому вже займаються діти. У басейні працює інструктор, а також медсестра. У подальшому на базі школи № 18 плануємо проводити тренінги та інструктажі з плавання». Про це повідомив директор школи Олег Мохнацький.
Як повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Надія Оксенчук, загалом в місті на сьогодні працюють 29 басейнів, 12 з яких потребують проведення ремонтних робіт. Зокрема вже цього року у міському бюджеті забезпечено кошти на суму 1 млн 700 тисяч на ремонт 5-ти басейнів: у середніх школах № 92, 97, 80, у гімназії «Сихівська» та в навчально-виховному комплексі «Арніка».