Комунальні підприємства відновлюють благоустрій

  • 01.04.2010, 11:18
  • 825
  • Андрій Яремко
Ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго» завершують роботи з відновлення благоустрою на ділянках, де проводилися ремонтні роботи.

Як розповів начальник відділу капітального будівництва ЛМКП «Львівтеплоенерго» Михайло Мозола, було розроблено графік виконання робіт з відновлення благоустрою по усіх районах теплових мереж. Визначено необхідний для цього об’єм піску, щебеню, кількість поребриків, бордюрів, асфальту. «У Франківському і Шевченківському районах на 100% завершено відновлення благоустрою, а саме асфальтування ділянок доріг і тротуарів. У Сихівському районі залишилося 3 об’єкти на вул. Хоткевича, Зубрівській та Кавалерідзе. Тут роботи будуть завершені після Пасхи. У Личаківському районі залишився 1 перехідний об’єкт на якому роботи будуть проводитися також після свят, оскільки необхідно замінити трубопровід. Завтра привеземо чорнозем, буде виставлено бордюр», – говорить Михайло Мозола.

За словами Михайла Мозоли, цього року вдалося швидко провести відновлення благоустрою, позаяк на «Львівтеплоенерго» організовано підрозділ, який цілеспрямовано займався ремонтними роботами з благоустрою. Попередньо було визначено об’єм робіт, призначено відповідальних осіб та термін виконання. Завдяки фаховому підходу до роботи, її дається провести швидко і якісно.

Як повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго», тут залишилось заасфальтувати 4 об’єкти.