Львівські архітектори надаватимуть безкоштовні консультації власникам квартир та будинків у центрі Львова

  • 14.06.2010, 12:20
  • 888
Поряд з багатьма практичними тренінгами для майстрів зі Львова проект «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова», що реалізовується Львівською міською радою та Німецьким товариством технічної співпраці (GTZ), проводить також семінари та тренінги для архітекторів. В травні відбувся перший семінар для місцевих архітекторів, під час якого ті, хто зголосився до участі, працювали над темою обачної реставрації історичних будівель.

Проект має на меті знайти зацікавлених фахівців, які готові в майбутньому надавати мешканцям та власникам у старій частині Львова безкоштовні консультації з будівельних питань. Їх завданням буде надавати практичні поради, щоб скеровувати заходи з реставрації у вірному напрямку. В майбутньому архітектори, що пройдуть курси в проекті, будуть спонукати мешканців проводити реставраційні роботи, узгоджуючи їх з іншими мешканцями будинку.

«Якщо Ви як архітектор чи інженер-будівельник зацікавлені у співпраці з нашим проектом, просимо зголошуватися. Також власників квартир та будинків в історичній частині Львова, які хотіли б отримати безкоштовну консультацію фахівця щодо технічного стану будинку та про можливі кроки проведення фахової реставрації, просимо звертатися в офіс проекту. Проект насамперед хотів би підтримати тих власників, які вже об’єдналися в ОСББ або утворили ініціативну групу. Оскільки спільне розуміння та спільне бажання боротися з проблемами в будинку є основною передумовою для успішного проведення заходів з реставрації в ньому», - наголосила експерт GTZ, керівник проекту у Львові Іріс Гляйхман.

Зацікавлених архітекторів, інженерів-будівельників та власників помешкань чи будинків просять звертатись за додатковою інформацією в офіс проекту за тел. 275-13-08 або 276-05-52, чи за ел. адресою: oksana.oliynyk@gtz.de