Мешканці Шевченківського району уже мають гарячу воду

  • 03.09.2010, 09:48
  • 799
ЛМКП «Львівтеплоенерго» на три тижні швидше відновило подачу гарячої води у 40 будинків Шевченківського району. Це вдалось зробити завдяки під’єднанню будинків, які обслуговує ТЦ «Північна», до районної котельні на вул. Грінченка, 8а.  Це всі будинки на вул. Чигиринській, Грінченка, Творчій, а також на вул. Стеценка, 7,9,11, Мідній, 8, 10, Очаківській, 5,7 і не парні номери на вул..Б.Хмельницького  з 233 по 275.

«Роботи з заміни тепломережі на вул. Б. Хмельницького ще тривають. Закінчити їх заплановано до 27 вересня. Однак ми знайшли можливість швидше подати гарячу воду до будинків, під’єдавши їх до районної котельні», - зазначив в.о. заступника директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Михайло Мозола.

Нагадаємо, до цих будинків з 25 серпня була припинена подача гарячої води через роботи з заміни магістральної теплової траси на вул. Б.Хмельницького. Передбачалось, що гарячу вода буде відновлена з 27 вересня.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає гарячу воду до  1068 будинків. Без гарячої води залишаються 24 будинки, які мають значний рівень заборгованості.