Небайдужість до життя міста мешканці виявляють у зверненнях до органів влади

  • 03.09.2010, 09:51
  • 870
  • Андрій Яремко
Мешканці Львова не залишаються осторонь, а беруть активну участь у житті міста. За літній період до відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічне управління» надійшло 11 звернень громадян, які повідомляли про факти порушення  вимог Правил благоустрою та утримання території Львова. Найбільше скарг працівники КП зареєстрували від жителів Сихівського району.

Серед питань, які порушували львів’яни, - звернення з приводу спалювання відходів та несвоєчасного відновлення благоустрою після виконання аварійних робіт. Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» розглянули та відреагували на усі звернення мешканців, прийнявши належні заходи для вирішення зафіксованих проблемних.

«Дуже добре, що мешканці звертаються до нас із повідомленнями про порушення, зокрема у сфері благоустрою, свідками яких вони стали. Це свідчить про їх небайдужість до долі свого міста та готовність співпрацювати із владою для його покращення. Адже спільними зусиллями можна зробити значно більше. Проте хотілося б, щоб активність жителів Львова була вищою», - вважає  директор КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

КП «Адміністативно-технічне управління» розглядає усі скарги та звернення громадян і залучає служби, які сприятимуть швидкому вирішенню виниклого питання. Якщо ж проблема, із якою звертається громадянин є поза межами повноважень КП, то йому надається детальна інформація про те, як можна вирішити цю проблему і до кого краще звернутися.

«Наше управління систематично організовуються спільні обстеження за участю скаржника, представників районних адміністрацій, а за потреби і представників інших служб (міліції тощо)», - зауважує Інна Свистун.

Нагадаємо, звертаючись до КП «Адміністативно-технічне управління» із скаргами чи пропозиціями мешканців просять представлятися та залишати свої контакти. Це потрібно для швидшого розв’язання проблеми, адже інколи у інженерів КП виникає потреба уточнити деталі та обставини ситуації, з приводу якої було звернення. Крім того, це дає можливість повідомити мешканців, що зверталися, про хід вирішення питання.

Довідка

При виникненні ситуації, пов’язаної із порушенням вимог Правил благоустрою та утримання території Львова, мешканці міста можуть звертатися до КП «Адміністативно-технічне управління» за тел. 244-31-73