А.Садовий: «Тарифи зараз піднімати не можна»

  • 06.09.2010, 15:35
  • 863
  • Андрій Яремко
Міський голова Львова висловив свою позицію щодо тарифної політики міста.

«Останнім часом дуже багато розмов у Львові і в Україні щодо тарифів. Моя особиста позиція - тарифи зараз піднімати не можна. Тому що люди сьогодні не мають можливості платити більші кошти. Сьогодні люди на межі. Держава повинна передбачити інші механізми як компенсовувати зростання ціни на газ.

Сьогодні підняти тарифи для людей – це довести людей до зубожіння. Я дякую людям, що вони сьогодні з останніх сил платять те, що сьогодні є, щоб ми могли нині системно людям подавати воду, холодну і гарячу.

Львів – це місто, де поважають людей. І мені соромно за інші міста України, де дійсно немає взагалі гарячої води, а холодна дуже часто за графіком. У нас і це і це є системно. Ми сьогодні у трохи іншій площині знаходимося. І я хочу цю стабільність зберігати і надалі.

Це є дуже і дуже важко. Тому держава сьогодні повинна знайти інші механізми як компенсовувати цю різницю, яка сьогодні виникає і лягає дуже важким тягарям на наші комунальні підприємства. Але ще раз наголошую - піднімати тарифи сьогодні не можна»,  - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.