З 9 жовтня у будинки Львова розпочнуть подавати тепло

  • 07.10.2010, 16:19
  • 912
Опалювальний сезон для населення розпочнеться у Львові в суботу, 9 жовтня. Щоб оперативно реагувати на можливі проблеми під час запуску Львівська міська рада звертається до львів’ян з проханням оперативно інформувати про всі випадки.

«Для нормалізації процесу подачі опалення необхідно кілька днів, адже цей процес не відбувається миттєво, а потребує часу. Дуже добре, що розпочинатимемо опалювальний сезон у суботу, коли мешканці є вдома. Адже іноді можуть виникати проблеми у внутрібудинковій системі. Якщо проблема виникає з трубопроводами в квартирі мешканця, то без його присутності це важко виявити.

Тому звертаємося до мешканців, якщо виникають проблеми, відразу ж про це повідомляти власникам будинків в робочий час, в неробочий час потрібно звертатися до чергової аварійної бригади району. Також можна інформувати нас – диспетчерську службу – 15-85, та звертатися у свої райони теплових мереж. Це дозволить оперативно усунути недоліки і нормалізувати процес подачі опалення», - каже в.о. директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Тепловики наголошують на важливості вчасної оплати мешканців за теплопостачання. Адже своєчасна оплата споживачів дає можливість теплопостачальним підприємствам розраховуватися за природний газ.