ЛКП «Львівелектротранс» закликає політичні сили не клеїти агітки на своїх конструкціях

  • 11.10.2010, 08:55
  • 918
Керівництво ЛКП «Львівелектротранс» закликає політичні сили не клеїти передвиборчу агітпродукцію на своїх конструкціях.

Як розповіли у комунальному підприємстві, нещодавно агітками заклеїли всі опори, які підтримують контактну мережу на вул. Стрийській.

«Правда, тішить хоча б те, що вчасно збагнули свою помилку і вже наступного дня передвиборчу рекламу з опор електротранспорту зняли. Такі факти прикро вражають. Підприємство витратило на фарбування опор близько трьохсот тисяч гривень. Окрім того це ж і людська праця, яку, як виявляються, так легко звести нанівець.

Відтак, звертаюся до кандидатів у депутати всіх рівнів з проханням не використовувати для передвиборчої реклами предмети, не призначені для її розміщення. Адже сформувати особистий позитивний імідж ціною зменшення привабливості нашого міста, думаю, буде нереально», - зазначив в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Карпа.

Нагадаємо, забороняючи розклеювати оголошення на елементах благоустрою, місто подбало про альтернативу, розмістивши по Львову 228 інформаційних площин, призначених для безкоштовного розклеювання різного роду інформаційно-рекламних матеріалів. Кожен, хто захоче розмістити про себе повідомлення агітаційного характеру, може отримати інформацію про кількість та місця розташування цих інформаційних щитів у кожному з районів Львова, звернувшись до КП  «Адміністративно-технічне управління» за тел.: 244-31-73. Водночас цю інформацію можна знайти на сайті мерії www.city-adm.lviv.ua  у рубриці «Актуально».