Сьогодні у Львові стартував «Перший регіональний форум об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)»

  • 11.10.2010, 08:57
  • 780
  • Андрій Яремко
Сьогодні до Львова на форум ОСББ з’їхались понад 100 учасників з 17 регіонів України, зокрема з Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Волинської, Тернопільської, Закарпатської та інших  областей. Це перший форум для ОСББ такого формату у країні загалом, відзначають організатори.

Форум,  у якому  беруть участь представники ОСББ, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, експерти наукових інституцій та громадських організацій, проводить Комунальна установа Інститут міста (Львів).

На форумі детально розглядатимуть питання щодо практичної діяльності ОСББ, серед яких: державне регулювання створення та діяльності ОСББ, фінансова підтримка ОСББ, навчання управителів житловою нерухомістю, юридичні аспекти роботи об’єднань тощо.

«Основне завдання форуму – це обмін досвідом та успішними практиками для керівників об’єднань. Під час засідань ми напрацюємо практичні рекомендації для ОСББ, які отримають усі учасники Форуму. Крім того, пропозиції та зауваження будуть скеровані у Верховну Раду та Кабінет Міністрів, органи місцевого самоврядування», – зазначив керівник проекту «Перший регіональний Форум ОСББ» Остап Тимчій.

Партнерами Інституту міста у проведенні «Першого регіонального форуму ОСББ» є Львівська міська рада, Громадянська мережа «ОПОРА» та Асоціація ОСББ «Сихівчани». Фінансова підтримка проекту надана Посольством королівства Норвегії у Києві.