Оголошено конкурс на розміщення літніх майданчиків

  • 10.06.2008, 03:00
  • 2315
  • Андрій Яремко
Департамент містобудування оголосив конкурс на визначення орендаря конструктивних елементів благоустрою для розміщення літніх майданчиків на 11 адрес. Для участі у конкурсі допускаються юридичні та фізичні особи, які подали заявку про бажання взяти участь у конкурсі на ім’я голови конкурсної комісії.

До документів потрібно подати проект літнього майданчика, який розроблено ліцензованою проектною організацією; креслення фасадів об’єкта з кольоровим вирішенням, план, розгортку в ув’язці з фасадом, обладнання майданчика, пропозиції з його озеленення та освітлення; текстові матеріали з вимогами щодо естетичного вигляду об’єкта.

Документи на конкурс потрібно подавати в управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради, пл. Ринок, 1, каб. 447, 448, кожного робочого дня з 14.00 до 17.00 години.

Основні вимоги: найкраще об’ємно-просторове та художньо-естетичне вирішення у контексті складеного міського середовища; виносні елементи озеленення; навісні вазони; можливість швидкого та технологічного монтажу, демонтажу.

Критерієм визначення переможця є найкращий проект літнього майданчика та пріоритетність закладу ресторанного господарства найближче розташованого до літнього майданчика.

Конкурс відбудеться 25.06.2008 року об 12.00 в каб.435 Львівської міської ради (пл. Ринок, 1). Для отримання додаткової інформації можна звертатись за тел.: 297-59-83; 297-59-74.

Конкурс оголошується на такі адреси: пр.Червоної Калини (кінотеатр ім. О. Довженка), пл. Данила Галицького, вул. Д. Вітовського - фонтан (вхід до Центрального парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького), пр. В. Чорновола, 2-4, пл. Митна, пл. Соборна, вул. Городоцька, вул.. Словацького - вул. Крушельницької (біля парку І.Франка), пл. Ринок (західна, східна, північна сторона).